PostWysłany: Nie 22:40, 08 Mar 2009

Dołączył: 14 Paź 2006

Posty: 102

W dzień kobiet rozegraliśmy pierwszy mecz sparingowy w tym roku.
Naszym rywalem była drużyna Gwiazdy Bukowiec, a mecz rozegrany był na ich boisku. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4:2 (3:0), a bramki zdobyli Patryk Jaskulski, Adam Pilarski, Damian Czarra i uwaga Maciej Pszczóliński po błyskotliwej akcji.
Można powiedzieć, że mecz miał dwa oblicza: do przerwy i po przerwie. Ale ponieważ był to nasz debiut w tym roku, nie wynik był najważniejszy. U niektórych widać było braki kondycyjne, niektórzy nabawili się drobnych urazów ale generalnie należy ten dzionek zaliczyć do udanych.
Następny nasz sparing 15.03 w Przysiersku, serdecznie zapraszam!

Pszczoła
PostWysłany: Wto 20:34, 10 Mar 2009

Dołączył: 24 Paź 2006

Posty: 69

Skąd: UL

Tak jak Poli napisal: pierwsze pilki za ploty:) Mecz mozna zaliczyc do udanych, byla widoczna gra pilka co bardzo cieszy, kondycja z uplywem czasu niestety byla juz znacznie mniej widoczna, ale nie ma co panikowac do ligi jeszcze 5 tygodni:)
Ps. Faktycznie udalo mi sie zaliczyc celne kopniecie - w duzej mierze zasluga to Czarrrodzieja ktory precyzyjnie zgral pileczke no i co tu duzo kryc tez bramkarza rywali:)

maly
PostWysłany: Nie 12:21, 15 Mar 2009

Dołączył: 15 Mar 2009

Posty: 4

nie no meczyk w pierwszej połowie był rewelacyjni w drugiej troche słabszy ale trzeba patrzyc ze zmienili cała 11

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum kibicow LZS WISŁY Gruczno Strona Główna -> Wisła Gruczno Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)